2014

Zapatista
režie/directed by: Benjamin Eichert, Rick Rowley a Staale Sandberg

 

Achtung Baby
režie/directed by: Sanjeev Sivan

 

Selungo / Sunset over Selungo
režie/directed by: Ross Harrison

 

 

2013

Aluna
režie/directed by: Alan Ereira

 

Nukleární divoch / Nuclear savage
režie/directed by: A. D. Horowitz

 

Ctít dohody / Honor the Treaties
režie/directed by: Eric Becker

 

35 měsíců s Natálkou
režie/directed by: Martin Hanzlíček, Fedor Gál

 

Naše generace / Our generation
režie/directed by: Sinem Saban
a Damien Curtis

 

Ptáčata
režie/directed by: Kamila Zlatušková, Radim Procházka

 

 

2012

Západní Papua – cesta ke svobodě / West Papua – A Journey to freedom
režie/directed by: Erin Morris

 

Boj v ráji / Struggle in Paradise
režie/directed by: Erin Morris

 

Žena – pták bouřlivák / Thunderbird Woman
režie/directed by: Bertram Verhaag a Claus Biegert

 

Vzdělávání světa / Schooling the World
režie/directed by: Carol Black

 

Kateřinka / Malenkaja Katerina
režie/directed by: Ivan Golovnev

 

Šalamounova píseň / Song of Solomon
režie/directed by: Polly Graham

 

Mokenové, synové želvy / Nomadic People of the Seas
režie/directed by: Takao Yamamoto, Misugi Yasukawa

 

Romský král
režie/directed by: Viliam Poltikovič

 

 

2011

Touha stát se indiánem / If only I were an Indian
režie/directed by: John Paskievich

 

Duchové na prodej / Spirits for Sale
režie/directed by: Annika Banfield

 

 

2010

Domorodí lidé a OSN / Indigenous peoples and the United Nations
režie/directed by: Rebecca Sommer

 

Vyhnanci z ráje / Conservation Refugees – Expelled from Paradise
režie/directed by: Steffen Keulig

 

Záchrana afrických dětských čarodějů / Saving africa’s witch children

režie/directed by: Mags Gavan a Joost van Der Walk

 

Zapomenutí ptáci ráje / Forgotten Birds of Paradise

režie/directed by: Dominic Brown

 

Tam, kde ryby spí na stromech / Where the Fish Sleep in the Trees

režie/directed by: Michael Havas

 

Slzy konga

režie/directed by: Petr Kašpar

 

Brazilian Dream

režie/directed by: Michael Havas

 

Rebelové zapomenutého světa / Rebels Of The Forgotten World

režie/directed by: Claudio von Planta

 

Poslední lovci / The Last Hunters

režie/directed by: Steve Lichtag

 

 

2009

Domorodí lidé a OSN / Indigenous Peoples And The United Nations
režie/directed by: Rebecca Sommer

 

Loveni jako zvěř / Hunted Like Animals
režie/directed by: Rebecca Sommer

 

Starý Petr / Old Peter
režie/directed by: Ivan Golovnev

 

Příběh lidí z buše / Bushmen
režie/directed by: Pierre Mann

 

Zajatci bílého boha / Prisoners of a White God
režie/directed by: Steve Lichtag

 

Tajná válka / The Secret War
režie/directed by: Steffen Keulig

 

Ztraceni v palmovém oleji / Lost in Palm Oil
režie/dierected by: Inge Altemeier

 

Ta Moko / Ta Moko
režie/directed by: Kim Webby

 

Trnitá země / Land of Thorns
režie/dierected by: Steffen Keulig a Sacha Kagan

 

Lingvisté / Linguists
režie/directed by: S. Kramer, D.A. Miller, J. Newberge

 

Baronka a Baron / Baronicha i Baron
režie/dierected by: Nadežda Popová